Factory Directly Sell Star Shape Sterile Oral Swab, Foam Tipped Oral Swabs,sponge Cleanroom Swab
Packaging & Delivery
| Packaging Detail: | 1pc per plastic bag, and bulk packing. Sterile or Non-Sterile. |
| Delivery Detail: | 15 days, depends on the quantity |
Specifications
> Gently clean and refresh mouth.
> Ideal for maintaining oral hygiene.
> with or without dentifrice.
Disposable Oral Swabs
| Tip Material | PU sponge |
| Shaft Material | Plastic PP stick |
| Tip Size | Φ16*25 Φ16*25 mm,customized |
| Shaft Diameter | 3mm/4mm |
| Shaft Length | 100mm,138mm |
| Color | red,pink,yellow,orange,green,blue,etc |
....
Send Inquiry to This Supplier
You May Also Like
-
Actived Charcoal Filter CylinderNegotiableMOQ: 20 Sets
-
5L Hospital ECG Medical Ultrasound Coupling GelUS$ 0.1 - 1.1MOQ: 1 Carton
-
Animal Ultrasonic Detection Sets for Cow, Horse, Pets Etc. Palm ScannerNegotiableMOQ: 1 Set
-
Disposable Medical ConsumablesNegotiableMOQ: 2500 Boxes
-
U Fence Staples for Wooden Posts - 1.5 Inch Leg Length, Hot-Dip Galvanized, China FactoryNegotiableMOQ: 5 Tons
-
99 Cent Store Stationary China Product Cheap Plastic GlobeUS$ 0.05 - 0.3MOQ: 200 Pieces
-
High Quality Disposable Wooden Custom Medical Tongue Spatula DepressorUS$ 18 - 28MOQ: 10 Cartons
-
Needle Punched Qdsanhong and EVA Material Car Floor MatsUS$ 8.65 - 15MOQ: 1000 Pieces
-
Mini Coil With ROHS GEM008US$ 0.5 - 0.8MOQ: 1000 Pieces
-
Safety HammerUS$ 0.65 - 4.5MOQ: 1000 Pieces
