Newest Ultrasonic Skin Scrubber Portable for Skin Care Machine in Home Use
Newest ultrasonic skin scrubber portable for skin care machine in home use
Original EMS function,lighter, thinner and better than the former model. Wrinkle removel, skin tightening,decompose melanin, eliminate black spot, refine pores.
| Name | Ultrasonic Skin Scrubber |
| Frequency of shock | 24000HZ |
| Time/Times | 5-10mins/times |
| Use Frequency | 1-2times/day |
| Power | 5V/1A/1.5W |
| Voltage | 110V-240V |
| Material | ABS |
| Weight | 72g |
Packing:
1pc/giftBox
| Package Size | 12.5*5.6*19.6cm |
| Carton quantity | 50pcs |
| Carton size | 65.5*40.5*29.5cm |
| Gross Weight(net weight+ package ) | 186.5g |
1. Express door to door: DHL, TNT, FEDEX, UPS
2. Air transportation.
3. by Sea
We will choose the best shipping way according to your order quantity, to save customer's cost.
Send Inquiry to This Supplier
You May Also Like
-
Microneedle Skin Nurse SystemUS$ 3 - 6MOQ: 20 Units
-
Microneedle Skin Nurse System SMN 01US$ 1 - 5MOQ: 100 Pieces
-
Professional Microneedle Skin Nurse System for Scar Removal Factory Lowest PriceUS$ 4.5 - 5.5MOQ: 20 Pieces
-
Microneedle Skin Nurse System Skin Pen ProductsUS$ 4.3 - 10MOQ: 100 Sets
-
Dermaroller Microneedle Skin Nurse System for Skin TherapyUS$ 2 - 5MOQ: 50 Pieces
-
Derma Roller Microneedle Skin Nurse SystemUS$ 1 - 1MOQ: 1 Set
-
Microneedle Skin Nurse System Dermapen MedicalUS$ 18 - 30MOQ: 1 Set
-
Derma Roller Microneedle Skin Nurse System for Skin RejuvenationUS$ 1 - 3MOQ: 1 Piece
-
Derma Roller 540 Microneedle Skin Nurse SystemUS$ 1 - 4MOQ: 50 Pieces
-
Professional Scarlet rf Microneedle Skin Nurse SystemUS$ 1 - 2,500MOQ: 1 Set











