Ultrasonic Facial Skin Scrubber Beauty Instrument
Ultrasonic Skin Cleaner Beauty Deep Cleansing Ionic Skin Scrubber
Portable Ultrasonic facial skin scrubber Beauty Instrument
| Name | Ultrasonic Skin Scrubber |
| Frequency of shock | 24000HZ |
| Time/Times | 5-10mins/times |
| Use Frequency | 1-2times/day |
| Power | 5V/1A/1.5W |
| Voltage | 110V-240V |
| Material | ABS |
| Weight | 72g |
Send Inquiry to This Supplier
You May Also Like
-
Ultrasonic Slimming Massager (OB-C01)US$ 1 - 400MOQ: 1 Set
-
6 in 1 Ultrasonic Slimming Massager Beauty MachineUS$ 1 - 25MOQ: 1 Set
-
Special Discount for Ultrasonido,ultrasonic Slimming Massager,ultracavitation PortableUS$ 1 - 1,000MOQ: 1 Set
-
Face Whitening Ultrasonic Slimming Massager Mini New Design Galvanic Ems MassagerUS$ 9.54 - 12MOQ: 1 Piece
-
5 in 1 Diode Laser Freeze Ultrasonic Slimming Massage Machine Hot in EuropeUS$ 1 - 10,000MOQ: 1 Set
-
Ultrasonic Slimming Massager for SkincareUS$ 17 - 30MOQ: 100 Pieces
-
Hot Sale!!ultrasonic Slimming MassagerNegotiableMOQ: 1 Set
-
Potable Ultrasonic Slimming Massage MachineUS$ 1 - 10,000MOQ: 1 Set
-
2014 New Ultrasonic Cavitation rf Slimming Equipment Ultrasonic Slimming MassagerUS$ 600 - 1,000MOQ: 1 Set
-
2014 Fast Slim!! Ultrasonic Slimming Massager With Free ShippingUS$ 600 - 3,600MOQ: 1 Set











