Eye Anti Aging Machinery
Specifications
eye anti aging machinery1.cheap
2.see results first treatment
3.Competitive price
4,ce,bv,iso



Specification of the rf beauty machine:
| Name | anti aging eye wrinkle machines |
| Voltage | 110/220V 50/60hz |
| Output power | Max 150W |
| Controller | 8 inches Touch Screen |
| Technology | Fractional radio frequency |
| Frequency | RF:10MHz |
| RF temperature | 45°C-60°C |
| Certification | CE for Fractional radio frequency system |
| Feature | Anti-aging,wrinkle removal,skin care,skin rejuvenation,skin tightening,reduce double chin and eyes care. |
| Packing size | 52*48*50CM |
| Gross Weight | 22KG |
Send Inquiry to This Supplier
You May Also Like
-
High Energy Density Professional Photoboimodulation Device, LED Light Whole Body Therapy MachineNegotiableMOQ: 1 Set
-
Advanced Diode Laser Hair Removal With Real-Time Skin CoolingNegotiableMOQ: 1 Piece
-
Portable SHR IPL Intense Pulsed Light Laser Elight Skin Tightening Beauty Equipment With 1-10Hz High FrequencyUS$ 1 - 3000MOQ: 1 Set
-
Latest Safety Vascular Remove Csa Approved Ipl Laser MachineUS$ 1 - 10,000MOQ: 1 Set
-
2016 New Style Globalipl Jet Skin Whitening Wrinkle Removal Oxygen Facial Machines Skin MoisturizingUS$ 1 - 10,000MOQ: 1 Set
-
Rechargeable Battery Facial BrushUS$ 1 - 18.66MOQ: 500 Pieces
-
1 HZ Lowest Price ND YAG Tattoo Laser Removal Machine Laser Machine For Tattoo Removal Freckles RemovalUS$ 1 - 1,850MOQ: 1 Set
-
Promotion! the Year-end Sales Affordable Diode Laser Hair Removal Machine PriceUS$ 3,000 - 7,000MOQ: 1 Set
-
2016 Manual Mini Derma Roller for Skin CareUS$ 2.5 - 10MOQ: 200 Pieces
-
Microcurrent Multifunction Facial Massager, Antiwrinkle Beauty ApparatusUS$ 10 - 13MOQ: 1000 Pieces